NatAspin H

Sudedamosios dalys (1 kaps.):

3000 fibrino vienetų (FV) standartizuotos natokinazės, išskirtos iš fermentuotų sojos pupelių.

6 mg hidroksitirozolio ir jo darinių, išgauto iš alyvuogių vaisių ekstrakto. 


Maistingumas (vienos kapsulės (0,46 g) energinė vertė): 1,9 kJ / 0,5 kcal. Vienoje kapsulėje yra 0 g riebalų, iš kurių 0 g sočiųjų riebalų rūgščių, 0 g angliavandenių, iš kurių 0 g cukrų, 0 g baltymų, 0 g druskos, 0,16 g natokinazės (3000 fibrino vienetų) ir 6 mg hidroksitirozolio ir jo darinių.

100 g (217 kapsulių) produkto energinė vertė: 404 kJ / 100 kcal. 100 g produkto yra 0,3 g riebalų, iš kurių 0,1 g sočiųjų riebalų rūgščių, 0 g angliavandenių, iš kurių 0 g cukrų, 1,7 g baltymų, 0 g druskos, 34,8 g nattokinazės ir 1,3 g hidroksitirozolio ir jo darinių.

Gamintojas: „VALENTIS“- tai farmacijos įmonių grupė, kurianti ir gaminanti inovatyvius farmacinius preparatus bei užsiimanti aktyvia jų rinkodara.

„VALENTIS“ siekia padėti kiekvienam žmogui išsaugoti tai, kas brangiausia - savo sveikatą, todėl nuolat kuria ir siūlo tokius produktus, kurie sveikatina ir gydo, tačiau nesukelia pavojingo šalutinio poveikio natūraliam žmogaus organizmo funkcionavimui.

Visi produktai, kuriuos pateikiame vartotojui, yra itin kruopščiai ir atsakingai atrinkti bei patikrinti, jų vertė ir nauda pagrįsta išsamiais moksliniais tyrimais. Esame tikri, kad šie produktai nekenksmingi nei žmogaus organizmui, nei aplinkai.

Mes tikime, kad kiekvieno žmogaus organizmas gali natūraliai pasipriešinti kenksmingiems išorės veiksniams.. Todėl kviečiame gyventi fiziškai aktyviai, rūpintis savo sveikata ir svarbiausia - visada gera nuotaika!